درباره ما

آرکو ، بهترین راهکار برای تجارت شما

آرکو در ایران ، با تشکیل تیمی از افراد متخصص و طراحان توانمند که سالها تجربه کار با برندهای معتبر بین المللی اروپایی و آمریکایی را در کارنامه خود دارند کار خود را شروع کرد. تیم آرکو از افرادی تحصیل کرده در زمینه مدیریت خرده فروشی که آموزه های آکادمیک خود را با سالها تجارب بین المللی و خلاقیت و نوآوری آمیخته اند تشکیل شده است. ما با استفاده از سیستم های پیشرفته مدیریتی و پایبندی به سخت گیرانه ترین استانداردهای بین المللی در زمینه تولید تجهیزات توانسته ایم با مدیریتی مبتنی بر خلاقیت سرشار از نوآوری درصد بسیار بالایی از رضایت مشتریان را کسب نموده و رضایت مشتریان مان را گارانتی کنیم. ما همچنین موفق شده ایم سهم قابل ملاحظه ای از بازار را از آن خود کرده و جمعی از مشتریان وفادار را برای خود بوجود بیاوریم .

  • خلاقیت و نوآوری90%
  • توجه به خواسته های مشتری100%
  • سرعت در اجرای پروژه ها70%
این ماموریت ماست

ما فراتر از نیازهای شما خواهیم رفت

ما با استفاده از گروهی متشکل از مدیرانی پویا ، جوان و تحصیل کرده در جلوی صحنه و مدیرانی با تجربه و فعال در پشت صحنه ، پاسخگوی تمامی نیازهای یک پروژه از ابتدایی ترین نکات تا پیچیده ترین محاسبات ، طراحی های عملیاتی و مهندسی ، کنترل هزینه ها ، برنامه ریزی و بازاریابی هستیم. ما معتقدیم که مدیران ارشد ، خود باید از نزدیک شاهد نحوه اجرای تمامی فرآیندها باشند و مسئولیت تیم خود را برعهده بگیرند. نتیجه حضور پویا و پررنگ مدیران ارشد ، همانطور که در پروژه های قبلی و کنونی ما قابل مشاهده است ، اعمال تغییرات زیر بنایی در حوزه مدیریت پروژه ها بوده است. ما با چنین نگرشی ، انعکاس بسیار مثبتی را در میزان سود آوری و کاهش زمان اجرای پروژه ها داشته ایم.
از صفر تا صد کار با شما هستیم

خدمات ما جامع است

تخصص و تجربه بین المللی ما قابلیت ارائه طیف وسیعی از محصولات و خدمات متنوع را در بر می گیرد. ما معتقدیم بالاترین بهره وری نصیب تیمی خواهد شد که بتواند بهترین افراد را در بهترین نقاط و با اتکا به تکنولوژی روز مدیریت کند. ما قابلیت افراد را شناسایی می کنیم و قبل از هر چیزی تخصص و استعداد آن ها را مد نظر قرار می دهیم. دانش و تجربه گران قیمتی که نتیجه زحمات چندین ساله ما است ، تماماً در قالب یک تیم حرفه ای بین المللی گردآوری شده است که ما را در ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان مان یاری می‌رساند. این تیم به ما کمک می کند تا با کمترین انرژی بتوانیم فرآیندها را بهینه سازی کرده و نیازهای اطلاعاتی هر پروژه را از بعد عملیاتی و مالی با چند حرکت ساده و در زمانی کوتاه برآورده سازیم.

طراحی

با تیمی متشکل از بهترین طراحان ، فروشگاه شما را طراحی می کنیم.

تولید

محصولات طراحی شده را در کارخانه هایمان برای شما تولید می کنیم.

نصب

با تیمی کارآزموده از تکنسین های فنی فروشگاه شما را می سازیم.

راه اندازی

مدیران ارشد ما بهترین برنامه راه اندازی را برای شما تدوین می کنند.